Nowa ścieżka rowerowa

1
933

Zamojski magistrat informuje, że w piątek, 21 lipca, nastąpi odbiór budowy ścieżki pieszo-rowerowej od ul. 1-go Maja do ul. Okrzei w Zamościu

Nowy odcinek to chodnik o szerokości 1,50m i ścieżka rowerowa 2,00m na długości 685m oraz wspólnego ciągu pieszo-rowerowego na długości 430m o szerokości użytkowej 2,50m. Na znacznej długości w rejonie zbliżenia do skarpy koryta rzeki zaprojektowano rozbieralne poręcze ochronne, zgodnie z otrzymanymi warunkami. Zgodnie z warunkami wydanymi przez ZDG w Al. 1-go Maja od włączenia ciągu pieszo-jezdnego istniejącego mostu na rzece Łabuńka zastąpiono istniejące pobocze konstrukcją ciągu pieszo-rowerowego zlokalizowanego bezpośrednio przy krawężniku 20×30 cm.

W celu udostępnienia obiektu dla osób niepełnosprawnych w obrębie przejść dla pieszych krawężniki wykonano na równo z nawierzchnią drogową. Na rzece Topornica wykonano przepust z blachy falistej.
Wykonawca inwestycji Wiesław Michalski-Zakład Budowlano- Transportowy  „DROGMOST” z siedzibą Mokre 24d. Wartość inwestycji to 1 159 749,47 zł (brutto).

Poprzedni artykułOgraniczenia dla gokartów
Następny artykułZależy Ci na kulturze? Wesprzyj budowę nowej siedziby “Namysłowiaków”
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Przepust na Topornicy? No ładnie Was poniosła fantazja 😀