Castorama świętuje na Rynku w Zamościu

0
1606
© Castorama Polska FB

Castorama Polska świętuje w tym roku swoje 20-lecie. W związku z jubileuszem organizuje w te wakacje serię wydarzeń specjalnych w 10 miastach w Polsce. Dzięki tej kampanii, firma chce w wyjątkowych okolicznościach inspirować mieszkańców do ulepszania swoich mieszkań, domów i ogrodów, a przy tym zapewnić im dobrą zabawę.

22 lipca ciężarówka Castoramy zaparkuje na Rynku Wielkim. Na Rynku pojawia się strefy tematyczne oraz scena. Planowane są koncerty, konkursy i pokazy. Dla dzieci przewidziano kreatywne warsztaty “Majsterkowo”, dla dorosłych ciekawe patetnty od youtuberów z “5 sposobów na” oraz koncert “Electric Girls”. Tego dnia publicznością zawładnie znany z programów motoryzacyjnych – Adam Kornacki

PROGRAM:

W składanej naczepie Castorama zaaranżowała pokazowy salon, kuchnię, dwie łazienki oraz niewielki przedpokój. To takie mieszkanie na kółkach, o łącznej powierzchni 75 m². Każdy z mieszkańców będzie mógł zapoznać się z zastosowanymi wewnątrz pomysłowymi rozwiązaniami dla domu i dowiedzieć się więcej na ich temat od pracowników zamojskiego sklepu.

Częścią wydarzenia w Zamościu będzie rozstrzygnięcie projektu społecznego, który odbywa się pod hasłem „Razem Damy Radę”. Mieszkańcy Zamościa mogą głosować na 1 z 3 inicjatyw, mogących pozytywnie wpłynąć na życie w mieście wyłonionych przez dyrekcję zamojskiego sklepu Castorama wraz z Urzędem Miejskim. Głosować można przez internet, w sklepie oraz podczas imprezy na Rynku Wielkim.

KAMIENICE ORMIAŃSKIE – Projekt, którego inicjatorem jest UM Zamość polega na poprawie stanu technicznego Kamienic ormiańskich. Dla mieszkańców stanowią one wartość historyczną oraz są stałym elementem oprawy imprez artystycznych i uroczystości, a dla przyjezdnych niezapomnianą atrakcją turystyczną.
ODDAJ GŁOS

ŚWIETLICA MŁODZIEŻOWA – Inicjatywa Stowarzyszenia Salvete polega na remoncie świetlicy dla tzw. „trudnej młodzieży”. Placówka umożliwia im spędzenie czasu w bezpiecznym otoczeniu pod okiem opiekunów, którzy każdego dnia starają się zaszczepić w nich pozytywne wartości oraz wspierać w poszukiwaniu dobrej drogi w życiu.
ODDAJ GŁOS

SIŁOWNIA POD CHMURKĄ – Każdy wie, że ruch to zdrowie! Dlatego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ramach projektu „Razem damy radę” chce zbudować siłownię na świeżym powietrzu. Będzie ona zarówno atrakcją ogólnodostępną dla mieszkańców Zamościa, jak i spełniać będzie podstawowe funkcje bazy sportowej i rehabilitacyjnej Ośrodka.
ODDAJ GŁOS

Więcej o projektach TUTAJ

Poprzedni artykułRemanenty Dudy – Gracza w BWA
Następny artykułWeekendowy “rozkład jazdy”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments