Są zarzuty dla kierowcy BMW

9
1710

Z impetem wjechał w pieszych zgromadzonych na wyłączonym z ruchu odcinku Rynku Solnego, demolując przy tym betonowe ławki oraz wystawę fotografii. Na szczęście nie ujdzie mu to na sucho. 37 – letni kierowca BMW usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa dwóch osób i uszkodzenia mienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przed godz. 1:00. [informowaliśmy o tym TUTAJ]. Operator miejskiego monitoringu zaobserwował jak na Rynku Solnym zamojskiej starówki samochód marki BMW potrącił pieszych, a następnie uderzył w betonowe ławki powodując ich uszkodzenie. Tuż po zdarzeniu pojazd odjechał z miejsca. Z miejsca odeszli też piesi. Poinformowani o zajściu policjanci na miejscu ujawnili zagraniczną tablicę rejestracyjną pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu. Na podstawie nagrań z monitoringu ustalono osoby podróżujące w bmw. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Zamościa w wieku od 20 do 37 lat.

Wczoraj 37-letni kierowca BMW usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa dwóch osób oraz uszkodzenia betonowej ławki i elementów wystawy. Oszacowane przez zamojski Urząd Miasta i Zamojski Dom Kultury straty wyniosły 46 tys. zł.

Wobec 37 – latka, na wniosek prokuratury rejonowej, zamojski sąd zastosował wobec areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet dożywocie.

 

Poprzedni artykułNabór do podstawówek
Następny artykułOdsłonięto tablicę upamiętniającą pomoc Zamościan dla Węgrów
Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Zarzut “zabójstwa” czy usiłowania zabójstwa? Bo to wiele zmienia…

Anonimowo

yyy… ile? 46 koła?

Anonimowo

A czego nie napiszcie prawdy ??? O tym ze ten koleś bronił sie bo mu pocięli cała twarz butelką?

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

To akurat powód żeby rozjeżdżać ludzi i demolować miasto? Czemu nie zgłosił faktu na policję? Proste…bo był pijany albo naćpany

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

ale bzdury piszesz że aż oczy bolą od czytania

Anonimowo

Za 46tys to chyba ławki na całe starowke

Anonimowo

Że tez takie rzeczy dzieją się w Zamościu.

Anonimowo

Zabrać i sprzedać tego zloma przynajmniej będzie cześć pieniędzy na nowe ławki

Anonimowo

coraz więcej głupot wypisuje ten kurier zamojski