Mieszkańcy głosują – Castorama remontuje

0
1184
(© Castorama Polska )

Trzy miejsca w Zamościu wymagające remontu i Castorama, która zrealizuje jeden projekt – wybrany przez mieszkańców. Głosowanie trwa na stronie internetowej i jest dziecinnie proste [link do głosowania i lista projektów na dole strony]

Castorama Polska świętuje w tym roku swoje 20-lecie. W związku z jubileuszem organizuje w te wakacje serię wydarzeń specjalnych w 10 miastach w Polsce. Dzięki tej kampanii, firma chce w wyjątkowych okolicznościach inspirować mieszkańców do ulepszania swoich mieszkań, domów i ogrodów, a przy tym zapewnić im dobrą zabawę.

Jednym z ważnych elementów wydarzenia z cyklu Castorama Tour będzie charakterystyczna ciężarówka Castoramy, która 22 lipca zawita w Zamościu. Szczegółowy program i opublikujemy wkrótce.

W składanej naczepie Castorama zaaranżowała pokazowy salon, kuchnię, dwie łazienki oraz niewielki przedpokój. To takie mieszkanie na kółkach, o łącznej powierzchni 75 m². Każdy z mieszkańców będzie mógł zapoznać się z zastosowanymi wewnątrz pomysłowymi rozwiązaniami dla domu i dowiedzieć się więcej na ich temat od pracowników zamojskiego sklepu.

Częścią wydarzenia w Zamościu będzie rozstrzygnięcie projektu społecznego, który odbywa się pod hasłem „Razem Damy Radę”. Mieszkańcy Zamościa mogą głosować na 1 z 3 inicjatyw, mogących pozytywnie wpłynąć na życie w mieście wyłonionych przez dyrekcję zamojskiego sklepu Castorama wraz z Urzędem Miejskim.

Teraz to od głosów zamościan zależy, który z tych projektów zostanie wkrótce zrealizowany.

18664646 1928971340706327 6729994518882943517 n Mieszkańcy głosują - Castorama remontujeKAMIENICE ORMIAŃSKIE – Projekt, którego inicjatorem jest UM Zamość polega na poprawie stanu technicznego Kamienic ormiańskich. Dla mieszkańców stanowią one wartość historyczną oraz są stałym elementem oprawy imprez artystycznych i uroczystości, a dla przyjezdnych niezapomnianą atrakcją turystyczną.
ODDAJ GŁOS

 

Salvete remont swietlicy 1 Mieszkańcy głosują - Castorama remontuje
(© Castorama Polska )

ŚWIETLICA MŁODZIEŻOWA – Inicjatywa Stowarzyszenia Salvete polega na remoncie świetlicy dla tzw. „trudnej młodzieży”. Placówka umożliwia im spędzenie czasu w bezpiecznym otoczeniu pod okiem opiekunów, którzy każdego dnia starają się zaszczepić w nich pozytywne wartości oraz wspierać w poszukiwaniu dobrej drogi w życiu.

ODDAJ GŁOS

 

SOS W Silownia pod chmurka 1 Mieszkańcy głosują - Castorama remontuje
(© Castorama Polska )

SIŁOWNIA POD CHMURKĄ – Każdy wie, że ruch to zdrowie! Dlatego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ramach projektu „Razem damy radę” chce zbudować siłownię na świeżym powietrzu. Będzie ona zarówno atrakcją ogólnodostępną dla mieszkańców Zamościa, jak i spełniać będzie podstawowe funkcje bazy sportowej i rehabilitacyjnej Ośrodka.
ODDAJ GŁOS

Poprzedni artykułPowiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Jacni
Następny artykułDlaczego powstał Nowy Kurier Zamojski?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments