Gm. Komarów Osada: Poszukiwani dyrektorzy do szkół i przedszkola

1
1449
fot. pixabay

Gmina Komarów Osada poszukuje kandydatów na dyrektorów do dwóch szkół podstawowych oraz nowo powstającego przedszkola. Chętni mogą już składać oferty w urzędzie gminy.

Do obsadzenia są dwa stanowiska dyrektorskie w szkołach podstawowych na terenie gminy: w Antoniówce i w Zubowicach. Poszukiwany jest także kandydat na dyrektora nowej placówki Samorządowego Przedszkola w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach, które rozpocznie działalność 1 września. Kandydaci zostaną wybrani na 5 – letnią kadenję.

Jakie wymagania powinni spełniać kandydaci? Kandydatami mogą być osoby, które m.in.: ukończyły studia magisterskie, posiadają co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela i uzyskały co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat.

Obecni dyrektorzy szkół podstawowych w Antoniówce – Elżbieta Żybura i w Zubowicach – Zbigniew Danilewicz również mogą przystąpić do konkursu.

Oferty można składać do 21 lipca w sekretariacie urzędu gminy, a szczegółowe warunki udziału w konkursie są dostępne w urzędzie i na stronie internetowej: www.komarow.pl.

Przedszkole w Zubowicach powstaje w części budynku szkoły podstawowej, w którym znajduje się również, wygaszane w tym roku szkolnym, miejscowe gimnazjum.  Prace będą kosztować prawie 361 tysięcy złotych, z czego do 85 procent to środki, które gmina pozyskała z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Adaptacja pomieszczeń powinna się zakończyć przed 1 września.

Poprzedni artykułOferty staży z PUP Zamość.
Następny artykułZamość: Zatrzymano sprawcę demolki na Rynku Solnym. Znamy szczegóły
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ten konkurs to ściema była. Stanowiska już dawno były obsadzone przez przydupasów pani wójt Sienkowskiej.