W maju 46 245 użytkowników na www.kurierzamojski.pl!!!

0
826

Reklamuj się z nami! Rośniemy najszybciej!
46 245 użytkowników na stronie internetowej Nowego Kuriera Zamojskiego!

Inni się chwalą to i my się pochwalimy. Drodzy Czytelnicy w maju nasza witryna odnotowała kolejny rekord odwiedzin w swojej historii. W stosunku do również rekordowego kwietnia urośliśmy o 24%! 🙂  A więc mimo, iż jesteśmy najmłodszym portalem w Zamościu cieszymy się ogromnym i wciąż bardzo szybko rosnącym zainteresowaniem Czytelników.
Ten wspaniały wynik nie byłby osiągalny gdyby nie Wasze zaufanie, którym nas obdarzacie.
Nowy Kurier Zamojski jest więc idealnym miejsce do pokazania Państwa firmy, wydarzenia czy produktu na naszej stronie internetowej, TYGODNIKU w wersji PAPIEROWEJ czy FACEBOOKU
Nasz fanpage na FACEBOOKU to już niemal 24 000 polubień i rekordowa zasięg na Zamojszczyźnie – kilkaset tysięcy użytkowników
Mamy dla Was jeszcze coś unikalnego. My nie kopiujemy informacji ze stron policji. U nas Twoja reklama nie pokaże się w sąsiedztwie makabrycznego wypadku czy pożaru. U nas Twoja reklama zawsze w otoczeniu przyjemnych i pozytywnych informacji.

Zapraszamy do współpracy! Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę – 3 w 1! reklama na stronie internetowej + facebooku + wydaniu papierowym!


tel: 730 210 777,
e-mail: [email protected]
Przygotujemy dla Twojej firmy kompleksową ofertę!

 

Poprzedni artykułZamość: Gimnazjum nr 5 wypadło najlepiej na egzaminie [wyniki szkół]
Następny artykuł“Na pograniczu kultur. Sztuka sakralna w Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.” Wystawa w Muzeum Zamojskim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments