Olimpiada Młodzieży 2017 [pełna lista zwycięzców]

0
1330

1020 uczestników (68 drużyn piłkarskich w 4 kategoriach wiekowych) z ponad 60 parafii Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i szkół miasta Zamościa i powiatu zamojskiego wzięło udział w Olimpiadzie Młodzieży 2017. Wydarzenie towarzyszyło obchodom 25-lecia istnienia Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.

Zawodnicy zmierzyli się w następujących konkurencjach rekreacyjno – sportowych: piłka nożna i plażowa, przeciąganie liny, wyciskanie odważnika, bieg sztafetowy, skok w dal z miejsca, rzut lotką, biegi w workach oraz siłowania.

PIŁKA NOŻNA

SP KLASY III-IV

  1. Parafia Lipsko k/Zamościa

  2. Parafia Oleszyce

  3. Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie

SP KLASY V-VI

  1. SP Wierzba

  2. Parafie Tomaszów Lub.

  3. Parafia Trzęsiny

GIMNAZJA

  1. Parafia Łaszczów

  2. Parafia Miączyn

  3. Parafia pw. Św. Michała w Zamościu

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Parafia Bełżec

  2. Parafia Tarnogród

  3. Parafia pw. Św. Stanisława Lubaczów

PIŁKA PLAŻOWA

SZKOŁY GIMNAZJALNE

  1. Parafia Strzyżów

  2. Parafia Sitaniec

  3. Parafia Dołhobyczów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Parafia Górecko Kościelne

  2. Parafia Zwiastowania NMP Zamość – Ekonomik

  3. Parafia Tomaszów Lub. – Sanktuarium

RZUT LOTKA DO TARCZY

SP KLASY III-IV

  1. Szymon Dobrowolski – ZS Nr 5 Zamość

  2. Paweł Kukiełka – ZS Nr 5 Zamość

  3. Piotr Kłapouchy – Parafia Stary Zamość

SP KLASY V-VI

  1. Mateusz Góra – Parafia Majdan Sopocki

  2. Bartłomiej Stadnicki – Parafia Radzięcin

  3. Kacper Dudek – Parafia Majdan Sopocki

 

GIMNAZJA

  1. Igor Flis – Parafia Frampol

  2. Mateusz Źerebiec – Parafia Hedwiżyn

  3. Michał Złomaniec – Parafia Horyszów Polski

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Wiktoria Gil – Parafia Chrystusa Króla Biłgoraj

  2. Martyna Bielecka – Parafia Chrystusa Króla Biłgoraj

  3. Wojciech Kukiełka – Parafia Chrystusa Króla Biłgoraj

BIEGI W WORKACH

SP KLASY III-IV

  1. Gabriela Gmoch – Parafia Bełżec

  2. Kacper Strojny – Parafia Bełżec

  3. Wróbel Jagoda – Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie

SP KLASY V-VI

  1. Oliwia Gał – SP Smart School Zamość

  2. Jakub Padjasek – SP Zamch

  3. Martyna Zawiślak – SP Stary Zamość

GIMNAZJA

  1. Kacper Małysa – Parafia Dąbrowica

  2. Wiktoria Blacha – Parafia Dąbrowica

  3. Łukasz Wolanin – Parafie Tomaszów Lub.

BIEG SZTAFETOWY- WAHADŁOWY

SP KLASY III-IV

  1. Parafia Lipsko k/Zamościa

  2. Parafia Bełżec

  3. Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności Zamość

SP KLASY V-VI

  1. SP Smart School Zamość

  2. Parafia Frampol

  3. Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności Zamość

GIMNAZJA

  1. Parafia Obsza

  2. Parafia Trzęsiny

  3. Parafia Radzięcin

SKOK W DAL Z MIEJSCA

SP KLASY III-IV

  1. Kacper Strojny – Parafia Bełżec

  2. Radosław Sadlej – Parafia Tarnogród

  3. Julia Wolańczuk – Parafia Bełżec

SP KLASY V-VI

  1. Mikołaj Dibruta – Parafia Złojec

  2. Ksawery Bednarz – Parafia Oleszyce

  3. Szymon Harkot – Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie

GIMNAZJA

  1. Sławomir Świder – Parafia Dołhobyczów

  2. Tymoteusz Bartnik – Parafia w Biłgoraju

  3. Kuba Polakowski – Parafia Kosobudy

PRZECIĄGANIE LINY

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Gimnazjum Nr 5 Zamość

  2. Parafia Horyszów Polski

  3. Parafia Zwiastowania NMP Zamość – Ekonomik

WYCISKANIE ODWAŻNIKA

  1. Damian Juszczak – parafia pw. Św. Brata Alberta w Zamościu

  2. Dawid Cozac – Parafia Lubaczów

  3. Tomasz Chmiel – Parafia Radzięcin

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments