Zamojskie Spotkania z Fantastyką po raz XV

0
842

Interesujesz się fantastyką? Trudno odciągnąć Cię od książek? Chcesz poznać interesujące osoby z hobby podobnymi do Twoich? A może lubisz spędzać czas wolny inaczej niż przed ekranem telefonu? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak” Zamojskie Spotkania z Fantastyką to idealne miejsce dla Ciebie.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Zamość.

Zamojski konwent może poszczycić się długą tradycją. W tym roku odbędzie się jubileuszowa  XV edycja wydarzenia. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama – mają to być trzy dni świetnej zabawy z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą Cię wspólne zainteresowania.

– Nasz konwent oferuje trzy dni interesujących prelekcji, konkursów i spotkań autorskich z pisarzami czy rysownikami  – mówi Szymon Niedabylski, jeden z organizatorów XV ZSzeF – W przerwie pomiędzy poszczególnymi punktami programu uczestnicy mogą spędzić czas przy jednej z wielu udostępnionych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” gier planszowych czy spróbować swoich sił w popularnych grach konsolowych.

Tegoroczna impreza odbędzie się w weekend 15-17 września. Informacje dotyczące lokalizacji, dojazdu czy noclegów znaleźć będzie można na stronie wydarzenia (zszef2017.pl) oraz stronie ZSzeFu na facebooku, gdzie udostępniane będą wszystkie nowinki i uaktualnienia dotyczące Zamojskich Spotkań z Fantastyką.

Nowy Kurier Zamojski będzie partonem medialnym wydarzenia.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments