Międzynarodowa wystawa kotów już dzisiaj! Będziecie?

0
1125
GAIA
Hetmańska Wystawa Kotów Rasowych organizowana w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, co roku ściąga do naszego miasta spore grono miłośników tych mruczących czworonogów. Dzisiaj i jutro (10-11 czerwca) odbędzie się już III  edycja tej międzynarodowej imprezy. Nowy Kurier Zamojski jest patronem medialnym wydarzenia.
Kocie piękności prezentowane na wystawie, będzie można oglądać w zamojskim OSiR w godz. 10:00 – 17:00. Bilety wstępu będą kosztowały: 10,00 zł (normalny), 5,00 zł (ulgowy).
 
Organizatorem III Hetmańskiej Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Zamościu, tak jak i poprzednich edycji wydarzenia, jest klub IBSCC (Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych z Lublina). Koty oceniać będą sędziowie z Polski, Ukrainy, Kazachstanu i Rosji.
Dodatkowo na wystawie zostaną przyznane specjalne puchary ufundowane między innymi przez Prezydenta Miasta Zamość, dyrektora ZOO w Zamościu oraz Panią Janinę Gąsiorowską. Otrzyma je: kot, który przebył najdłuższą drogę na wystawę, najstarszy kot wystawy, kot rasy brytyjskiej, kot rasy syberyjskiej. Ponadto specjalnym pucharem zostanie nagrodzony kot wybrany przez fundatora.
- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments