Co tak zainteresowało Prezydenta Andrzeja Zastąpiło?

2
1506

Co tak zaciekawiło Prezydenta Andrzeja Zastąpiło, że postanowił uwiecznić to na fotografii?

Przedmiotem zainteresowania Prezydenta Zastąpiło są flagi, które umieszczono na ratuszowej wieży. W oczy rzuca się zwłaszcza flaga Stanów Zjednoczonych. Jak się dowiedzieliśmy – wywieszono ją na okoliczność dzisiejszej wizyty delegacji młodzieży z Fountain Hills w USA.

11-osobowa grupa młodzieży z amerykańskiego miasteczka w stanie Arizonie będzie gościć w Zamościu w dniach 9 – 13 czerwca. – Na czas pobytu uczniowie z USA zamieszkają u w domach swoich zamojskich kolegów. Dziś o godz. 11 odbędą oni spotkanie z Prezydentem Miasta Andrzejem Wnukiem – tłumaczy Marek Gajewski, rzecznik prasowy Prezydenta Wnuka – Młodzież w planach ma także zwiedzanie Zamościa z przewodnikiem, wizytę w zamojskich szkołach, udział w odbywającym się w naszym mieście Projekcie „Utalentowani”, oraz wycieczkę Kraków- Wieliczka- Zakopane- Oświęcim – wylicza Gajewski.

Miasto Zamość umowę o współpracy partnerskiej z amerykańskim Fountain Hills podpisało 28 czerwca 2014 r. Porozumienie określa współpracę między miastami w zakresie wzajemnej promocji, kultury, oświaty i nauki, sportu i gospodarki. Fountain Hills jest ponad 20-tysięcznym miastem położonym wśród malowniczych krajobrazów stanu Arizona.

 

 

Poprzedni artykułW sobotę też załatwisz paszport
Następny artykułWojsko na Starówce
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Nie rozumiem, dlaczego my wywieszamy obcą flagę na naszej ziemi? Czy oni wieszają naszą jak jadą tam nasi? To jest teren Polski więc powinny wisieć nasze flagi

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Wszak kurtuazja w eleganckim świecie wre cz obowiązuje ! KJG/PTVex.