Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Bibliotece Pedagogicznej

0
915
GAIA

Grupa nieformalna Animatorzy Zmiany we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Zamościu zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego na bezpłatne warsztaty fotograficzne.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez fotografika z Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, osobę która ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W czasie trwania warsztatów uczestnicy poznają historię fotografii, dowiedzą się czym jest portret w fotografii i jak go wykonać. Analizując klasyczne tematy fotografii, uczniowie zdobędą informacje o tym, jak budować własną wypowiedź artystyczną. Spotkanie będzie wprowadzeniem w świat sztuki fotograficznej, okazją do pogłębienia wiedzy w tym zakresie.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu OBLICZA ROZTOCZA dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dopełnieniem warsztatów jest konkurs fotograficzny „Roztocze w obiektywie”, który zostanie ogłoszony 5 czerwca 2017 r. i będzie trwał do 15 września 2017 r.

Uroczyste podsumowanie projektu, wręczenie nagród laureatom odbędzie się 26 września 2017 r.

Termin: WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH 06.06.2017 r. o godz. 11.00

Miejsce: BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W ZAMOŚCIU (ul. Sienkiewicza 5)

Zgłoszenia przyjmowane są do 02.06.2017 r. pod numerem tel. 84 638 49 39 wew. 25 lub adresem: [email protected]

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments