Wieczór Marzeń w zamojskim ZOO

0
1385
GAIA

Jak co roku począwszy od roku 2008, zamojski ogród zoologiczny uczestniczyć będzie w ogólnoświatowym wydarzeniu organizowanym dla dzieci chorych i niepełnosprawnych WIECZÓR MARZEŃ W ZOO.

W najbliższy piątek 26 maja o godz. 16.00 zamojskie ZOO odwiedzi około 600 zaproszonych z tej okazji dzieci wraz z rodzinami i opiekunami.

-Uczestnicy wieczoru marzeń to dzieci niepełnosprawne i nieuleczalnie chore skupione w trzech największych zamojskich ośrodkach: SOSW, OREW i „Krok za krokiem” – mówi  – Joanna Sołodzińska asystent ds. dydaktycznych zamojskiego ZOO – To właśnie dla tych szczególnych gości otwieramy nasze drzwi i serca, dokładamy wszelkich starań by poczuli się wyjątkowo, przygotowujemy poczęstunek, organizujemy atrakcje, angażujemy własne siły i pozyskane na ten cel fundusze.

Głównym Sponsorem wydarzenia jest Firma „Masket” Sklep Meblowy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk.

W godzinach trwania imprezy zoo będzie zamknięte dla pozostałych zwiedzających. Na teren ogrodu będzie można wejść jedynie za okazaniem zaproszenia.

Tak było podczas zeszłorocznej edycji imprezy.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments