Tak było na dzisiejszym Festiwalu Sportu dla Rodziny

0
981

Dzisiaj w niedzielę 21 maja w zamojskim Parku Miejskim już po raz trzeci odbył się Festiwal Sportu dla rodziny. Wydarzenie z pewnością dostarczyło sporej dawki dobrej zabawy i uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Zadaniem Festiwalu organizowanego przez MKS Padwa jest promocja wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzinami oraz integracja lokalnej społeczności. Na obszarze Parku Miejskiego zorganizowany został szereg gier i zabaw ruchowych oraz konkurencji sportowych. Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli skorzystać ze sprzętu sportowego (zjeżdżalnia, trampolina, waterball). Dla maluchów przewidziano również słodkie upominki. Dla pozostałych uczestników Festiwalu przygotowano konkurencje sportowo – rekreacyjne na wodzie i lądzie. Rywalizacja sportowa na lądzie odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci, dziewczęta, chłopcy, open żeńska oraz open męska. Prowadzona była także generalna klasyfikacja rodzin. W programie znajdowały się konkurencje biegowe, rzutowe i sprawnościowe (biegi, slalomy, tory przeszkód itp.) Z konkurencji wodnych przewidziano m. in. slalom kajakiem. Dla zwycięzców były statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe.

Uczestnicy imprezy mogli odbyć przejażdżki łódkami i kajakami, które realizowane były pod okiem ratowników wodnych oraz instruktorów kajakarstwa. Poniżej nasza fotorelacja.

Poprzedni artykułHetman wywozi punkt z Lublina
Następny artykułDzisiejszy Festiwal Sportu Dla Rodziny (filmy i zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments