Razem łatwiej pokonać raka

0
735

Akademia Walki z Rakiem zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na wyjazd integracyjny. Mile widziane są osoby dotknięte chorobą nowotworową oraz te, które wspierają swoich bliskich w walce z nowotworem.

Termin wyjazdu: 20 maja, zbiórka o godz. 10, w siedzibie Akademii przy ul. Wyszyńskiego 28 A (Okrąglak).

W programie m.in.: relaksacja, zdrowe jedzenie, kontakt z przyrodą, zabawa w świetnej atmosferze i miłym towarzystwie.

Więcej szczegółów pod nr tel. 510 923 714

Akademia Walki z Rakiem Filia w Zamościu swoją działalność rozpoczęła w grudniu 2011 roku. Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Akademii Walki z Rakiem.
Obecnie swoje projekty realizujemy przy Stowarzyszenu „Drukarnia Wyobraźni”.

Akademia Walki z Rakiem (AWzR) powstała w 2005, jako odpowiedź na potrzeby pacjentów chorych onkologicznie a także osób ich wspierających. Obecnie Akademia Walki z Rakiem funkcjonuje przy Fundacji „Światło” w Toruniu i kilkunastu miastach w Polsce – tworząc tym samym Ogólnopolską Sieć Akademii Walki z Rakiem.

Głównym zadaniem jaki stawia przed sobą Akademia jest pomoc psychologiczna osobom chorym onkologicznie oraz ich bliskim. Zważywszy na ogromną rolę jaką w procesie zdrowienia odgrywa samopoczucie pacjenta naszym głównym celem jest wzmocnienie kondycji psychicznej podopiecznych, pomoc w walce z lękiem oraz dążenie do zminimalizowania stresu związanego z trudami procesu leczenia.

Poprzedni artykułCo z przetargiem na “Grunt na medal”?
Następny artykułPogoda w Zamościu i regionie. Synoptycy zapowiadają przymrozki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments