Zamość nominowany do tytułu “Miejscowość z klimatem”. Zachęcamy do głosowania!

0
1925

Zamość otrzymał nominację do tytułu “Miejscowość z klimatem” w odbywającym się co roku prestiżowym plebiscycie internetowym “Top Atrakcje 2017” organizowanym przez portal polskieszlaki.pl. Zamość zajmuje obecnie I miejsce w swojej podkategorii. Pierwszy etap głosowania potrwa do 8 maja. Ilość głosów przesądzi o tym, czy nasze miasto znajdzie się w finale.

Głosować można TUTAJ

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach – eliminacje i głosowanie finałowe.
W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu z uwzględnieniem typów Internautów. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.
Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach – Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

Eliminacje odbywają się w terminie od 24 kwietnia 2017 do 8 maja 2017.
Finał – od 9 maja 2017 do 23 maja 2017.

Aby głos oddany na Zamość był ważny, należy zagłosować także na swoich faworytów w innych kategoriach.

Zamość zajmuje obecnie I miejsce w swojej podkategorii, z wynikiem – 135 głosów. Drugi jest Toruń (103 głosy), a trzecie Chełmno (82 głosy).

Nagrody dla głosujących!

Po głosowaniu w finale organizatorzy wybiorą 3 Głosujących, którzy zdobędą zestawy upominków za udział w plebiscycie. Nagrodą główną jest voucher na darmowy pobyt na 2 doby w Hostel-Art Kielce dla 1 osoby.

Internauci do dzieła!

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments