Stwórzmy dzieciom plac zabaw

0
1542

Chcielibyście aby wyjątkowe miejsce łączące dobrą zabawę z rozwojem dziecięcych talentów, pojawiło się w Zamościu? Taką możliwość daje  udział w projekcie firmy NIVEA – Podwórko Talentów. Plac zabaw z konkursu “Nivea” powstał niedawno w Turobinie (pow. Biłgoraj). Teraz kolej na Zamość. Mobilizacja mieszkańców pozwoliła Miastu zdobyć tytuł “Świetlnej Stolicy Polski”, być może uda się zwyciężyć i w tym konkursie. Czekamy na Wasze propozycje miejsc, gdzie taki plac zabaw mógłby powstać.

Projekt Podwórko Talentów NIVEA to okazja do zdobycia wyjątkowego miejsca zabaw, które dzięki specjalnie zaprojektowanym sprzętom pozwoli rozwijać dziecięce talenty w trzech obszarach: artystycznym, naukowym i sportowym.

W konkursie wziąć udział mogą szkoły podstawowe, gminy, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe. Aby zawalczyć o nagrodę powinny one nagrać video w formie filmu czy prezentacji ukazujące talenty dzieci. Jury wybierze najlepsze zgłoszenia, a o tym które spośród nich zwyciężą zdecydują głosy internautów. Nowy Kurier Zamojski nagłośni medialnie całą akcję 🙂 Czekamy na Wasze propozycje. Możecie je wpisywać w komentarzach lub przysyłać je na nasz adres: [email protected].

Zgłoszenia do konkursu wraz z filmem video lub prezentacją zdjęć będą przyjmowane do 31 maja br. Następnie 9 czerwca na stronie podwórko.nivea.pl pojawią się wybrane przez jury filmy, które spełniły regulaminowe kryteria (wybranych będzie od 100 do 200 najlepszych filmów). W kolejnym etapie internauci w głosowaniu, które potrwa od 10 czerwca do 31 lipca wybiorą 20 zwycięskich filmów. Wyniki NIVEA opublikuje na stronie w dniu  1 sierpnia. Pierwsze Podwórka Talentów NIVEA zostaną oddane do użytku już na jesieni 2017.

Idea tegorocznej edycji projektu skupia się na odkrywaniu i rozwijaniu talentów dzieci. W ramach akcji, w zwycięskich lokalizacjach powstanie aż 20 placów zabaw, wyposażonych w nowoczesne i bezpieczne sprzęty, które umożliwią dobrą zabawę z nauką i rozwijaniem dziecięcych pasji. Akcję zdecydowali się wesprzeć piosenkarka Natalia Kukulska i utytułowany żeglarz i olimpijczyk, Mateusz Kusznierewicz. Obojgu z nich udało się rozwinąć swoje dziecięce predyspozycje w talenty. Teraz sami inspirują i wspierają dzieciaki do działania i odkrywania w sobie nowych zdolności, a dorosłych zachęcają do tego by wspierali dzieci, pokazując ich talenty w ramach zgłoszenia do akcji.

 

 

Poprzedni artykułDarmowe przejazdy dla 70 – latków? Wnioskują o to zamojscy Seniorzy
Następny artykułZatańczą belgijkę – czy będzie rekord?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments