Fotele dyrektorskie do wzięcia

0
958

Urząd Miasta Zamość ogłosił konkursy na stanowisko dyrektora placówek oświatowych, działających na terenie miasta.

Konkursy dotyczą stanowiska dyrektora w przedszkolach nr: 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10,12, 14 i 15 oraz w szkołach podstawowych nr: 3, 4, 7, 8, 9. Potencjalne zmiany nazwisk mogą nastąpić także w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, Nr 2 i Nr 3 oraz I i II Liceum Ogólnokształcącym, Centrum Kształcenia Praktycznego, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu oraz w Bursie Międzyszkolnej Nr 1 i Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym.

Kandydaci zainteresowani praca na proponowanym stanowisku powinni złożyć dokumenty do 18 maja w Urzędzie Miasta Zamość. Konkursy na stanowisko dyrektora przeprowadzą komisje konkursowe powołana przęz Prezydenta.

Osoby ubiegające się o dyrektorskie gabinety nie musza być nauczycielami, ale oczywiście mogą. Nauczyciele powinni posiadać stopień nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego, posiadać min. 5 lat doświadczenia w pracy pedagogicznej, spełnia warunki zdrowotne, cieszy się nieposzlakowaną opinią.
Osoby nie będące pedagogami, mogą także składać swoje aplikacje, pod warunkiem spełnienia kilku warunków. Kandydaci powinni mieć wykształcenie magisterskie oraz dodatkowe wykształcenie z zakresu zarządzania oświatą, minimium pięcioletni staż pracy, cieszy się nieposzlakowaną opinią i spełnia warunki zdrowotne do pracy na stanowisku kierowniczym.
Kandydaci powinni przedstawić koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówki, o której kierowanie się ubiegają.
Szczegóły dotyczące konkursów dostępne:
http://bip.zamosc.um.gov.pl/upload/pliki//Zrzadzenie_Nr_85_2017.pdf
http://bip.zamosc.um.gov.pl/upload/pliki//Zarzadzenie_Nr_86_2017.pdf

 

Poprzedni artykułFestiwal Zawodów w “Budowlance”
Następny artykułDarmowe przejazdy dla 70 – latków? Wnioskują o to zamojscy Seniorzy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments