45 tys. zł bezzwrotnej dotacji na własny biznes

1
1326

Nawet 45 tys. zł bezzwrotnej dotacji na własny biznes mogą dostać uczestnicy projektu „Lubelski przedsiębiorca szansą na rozwój regionu”. Pierwsza tura naboru wniosków rusza już 29 kwietnia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://www.lubelskiprzedsiebiorca.eu

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Jego adresatami są osoby w wieku 30 lat i więcej z terenu woj. lubelskiego, które pozostają bez pracy i należą co najmniej do jednej z następujących grup: osoby w wieku powyżej 50. roku życia, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach.
W ramach projektu uczestnicy mogą otrzymać bezzwrotne wsparcie w postaci dotacji w wysokości
23 398,68 zł na założenie własnej firmy, a także w wsparcie pomostowe w wysokości 1850 zł miesięcznie, wypłacane przez pierwszy rok prowadzenia działalności.
Poza tym, projekt obejmuje również: szkolenie z zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz doradztwo indywidualne z zakresu pisania biznes planu, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie z przedsiębiorczości i doradztwo indywidualne, pokrycie kosztów opieki nad osobą zależną w trakcie szkolenia z przedsiębiorczości, wsparcie pomostowe doradcze po założeniu firmy (doradztwo biznesowe).
Pierwsza tura rekrutacji do projektu zakończy się 16 maja.
Projekt „Lubelski przedsiębiorca szansą na rozwój regionu”
Biuro projektu:
22-400 Zamość ul. Peowiaków 8
tel.: 790 702 252
e-mail: [email protected]
https://www.lubelskiprzedsiebiorca.eu
INTER-COMP Marcin Lasek
ul. Krokusowa 2 lok. 1, 35-604 Rzeszów

 

Poprzedni artykułNominacje i wyróżnienia w Zamojskim Domu Kultury
Następny artykułRadni PiS skarżą uchwałę parkingową
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Wszystko ściema!! radze uważać na tych pseudo pośredników od dotacji! Jak ktoś zrezygnuje w trakcie to obciążają go wysokimi kosztami!! co jest niezgodne z prawami UE (regulamin urzedu marszałkowskiego) uwaga na nich!!! Lepiej bezpośrednio do UE pisac bo w tej pseudo firmie traktują ludzi jak chcą każdego inaczej! np. Jeden umowę może wysłać pocztą a drugi musi jechać 400km i mówią że się nie da inaczej załątwić a w tym samym czasie znajomy wysyła im listem poprostu kpina! Firmę ma jakiś sklep komputerowy z rzeszowa co linie serwisuje sprzęt można sprawdzić opinie na google.pl (ul sikorskiego 13, rzeszów!!!