Z Lublina polecisz do Tel Awiwu, Barcelony, Monachium i Kijowa

11
2114

Tel Awiw, Barcelona, Monachium, Kijów – do tych miast już wkrótce będzie można odlecieć z  lubelskiego lotniska. Pierwszy lot do Tel Awiwu zaplanowany jest na 18 czerwca, do Kijowa 25 sierpnia, a do Barcelony już 1 maja. Bilety już w sprzedaży.

Połączeniem otwierającym Lublin na świat jest lot do Monachium. Rozkład lotów jest dostosowany do porannej i popołudniowej fali przesiadkowej lotniska w Monachium. Dzięki temu mamy możliwość dotarcia z Lublina do każdego zakątka Europy, i wielu miejsc na świecie, takich jak Singapur, Dubaj czy Waszyngton. Loty realizowane są codziennie przez linie BMI Regional.

Do siatki połączeń dołączył Tel Awiw, do którego polecimy dwa razy w tygodniu. Połączenie ma być obsługiwane przez cały rok, jednak przewoźnik nie wyklucza zwiększenia liczby rejsów w razie potrzeby. Bilety już są dostępne w systemie rezerwacyjnym Wizz Air.

Lubelskie lotnisko jest jednym z najbardziej dynamicznych i prężnie rozwijających się lotnisk w kraju. Oferta Portu Lotniczego Lublin to w tej chwili 12 kierunków: Londyn, Doncaster-Sheffield, Glasgow, Liverpool, Eindhoven, Oslo, Sztokholm, Dublin, Barcelona, Monachium, Tel Awiw i Kijów. Przewoźnicy zapowiadają, że w czasie wakacji zwiększą liczbę rejsów. W rozkładzie lotów pojawiły się także wakacyjne loty do Heraklionu i Burgas. Trasy obsługują linie Small Planet.

inf., grafika:Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

..brakuje lotów do Francji…!!!

Anonimowo

A gdzie loty do Glasgow?

Anonimowo

przydalyby sie kursy w zakresie Polski…..

Anonimowo

A do Florencji Włochy,

Anonimowo

zapomnieliscie dodac ze od 16 czerwca do glasgow sobie nie polecisz

Anonimowo

A gdzie loty do Nowego Yorku

Anonimowo

Dajcie loty z Rzymu ,ryanair mogl by np. tam latac…w Rzymie jest bardzo duzo Polakow ze wschodniej czesci Polski…jak i rowniez Ukraincow dla ktorych to by bylo bardzo dobre polaczenie…

Anonimowo

Połączenie do Włoch by się przydało

Anonimowo

Lublin-Antwerpia 😉

Anonimowo

Brakuje GDAŃSKA!!!

Anonimowo

I do Faro Portugalia ?