Zamość promował się na targach w Toruniu, Gdańsku i Katowicach

0
912

W dniach 1-2 kwietnia pracownicy Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu wraz z przedstawicielami Miasta Zamość oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej “Zamość i Roztocze” uczestniczyli aż w trzech edycjach targowych promując miasto i region na stoiskach regionalnych.

Na Targach Turystycznych WYPOCZYNEK w Toruniu prezentowały się miasta i regiony turystyczne, touropratorzy, biura turystyczne, uzdrowiska, hotele, gospodarstwa agroturystyczne i organizatorzy aktywnego wypoczynku. Równolegle, podczas targów odbywał się Toruński Festiwal Smaków stanowiący doskonałą okazję do prezentacji oferty przez producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności. Lokalizacja, liczne informacje w mediach przyciągnęły na targi dużą ilość gości, którzy poszukiwali ciekawych form spędzenia czasu wolnego oraz miejsc gdzie mogą wyjechać na wakacje.

W tym czasie, w Gdańsku przedstawiciele Miasta Zamość prezentowali ofertę miasta i Roztocza podczas FREE TIME FESTIWAL 2017. Fantastyczna frekwencja (22.00 osób), doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy, konkursy i zabawy towarzyszące potwierdziły potencjał wydarzenia.

Nie zabrakło nas również na Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie w Katowicach – największych w kraju targach branżowych, którym towarzyszyła bogata i zróżnicowana oferta – cały świat pod jednym dachem, maraton imprez towarzyszących, atrakcje na stoiskach wystawców, konkursy, degustacje i pokazy. Miasto Zamość oraz Roztocze promowało się wydawnictwami regionalnymi- ulotkami, folderami bazy noclegowej i gastronomicznej, atrakcji turystycznych oraz ofertą spędzenia czasu wolnego. Wszystkie edycje targowe przyciągnęły dużą ilość osób. Największym zainteresowaniem cieszyła się oferta rodzinnych wyjazdów połączonych z aktywnym wypoczynkiem oraz zwiedzaniem. Mamy nadzieję, że frekwencja na targach przełoży się na zwiększony ruch turystyczny a odwiedzający miasto turyści będą do nas wracać co roku.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments