Kibice Hetmana dla Kresowiaków

0
1026

Kibice Hetmana dołączyli do ogólnopolskiej wielkanocnej zbiórki darów dla naszych Rodaków mieszkających na Kresach. Zachęcają oni do przekazywania na ten cel produktów żywnościowych, chemii gospodarczej oraz środków higienicznych. Dary zbierane będą w pięciu punktach na terenie Zamościa.

Inicjatorem akcji jest stowarzyszenie Polscy Kibice dla Kresowiaków, zrzeszające grupy kibicowskie z całej Polski w realizacji czynnej pomocy Rodakom na Kresach. Tradycyjnie zbierane będą produkty spożywcze o długim terminie ważności takie jak: kasza, mąka, cukier, konserwy, przyprawy, kawa, herbata, oraz produkty chemii gospodarczej i środki higieniczne. Wszystkie zebrane dary zostaną dostarczone do Polaków zamieszkałych na Ukrainie, Litwie oraz Białorusi jeszcze przed świętami Wielkanocnymi.
– Udostępniajcie plakat i przekazujcie znajomym, dla nas to niewielki wysiłek a dla Kresowiaków jedyna szansa na spędzenie Świąt w przyzwoitych warunkach – zachęcają do nagłaśniania akcji i udziału w niej, na swoim facebookowym profilu, Kibice Hetmana Zamość.

Dary można przynosić do następujących miejsc:

– Studio tatuażu Proceder Art , ul. Spadek 43
– Pizzeria Dobra Pizza, ul. Zamoyskiego 6
Restauracja Renesans, ul. Grecka 6
Bar Copacabana, ul. Wyszyńskiego 52
Hattrick Bar & Kebab, ul. Lubelska 4

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments