Stowarzyszenie “Krok za krokiem” bierze udział w konkursie. Potrzebne są nasze głosy!

0
794
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za krokiem” ma szansę zdobyć środki na organizację Integracyjnej Spartakiady Sportowo – Rekreacyjnej z okazji Tygodnia Rodziny. Aby tak się stało potrzebne są nasze głosy. Można je oddawać w sklepach Tesco w Chełmie i Hrubieszowie.
Projekt Zamojskiego Stowarzyszenia jako jedyny w Zamościu został doceniony przez Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w ramach drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”.

Celem Integracyjnej Spartakiady Sportowej jest podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez przybliżenie zaproszonym uczniom szkoły podstawowej, pozostałym gościom i mediom, problemów, z jakimi na co dzień muszą radzić sobie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Poza tym projekt ma na celu udowodnienie, że pomimo ogromnych ograniczeń mają oni także duże możliwości i talenty na polu artystycznym, sportowym oraz towarzyskim.

Głosować na Projekt Stowarzyszenia “Krok za Krokiem” można w dniach 08.03-04.04.2017 r. w sklepach TESCO:


· Tesco Chełm Lwowska 24
· Tesco Hrubieszów Dworcowa 4

 

W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments