„11 Wiosenne Spotkania Taneczne – Zamość 2017”- Taniec to Twoja pasja? Zgłoś się wraz z zespołem

1
2150
- reklama-

Po raz 11 już Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu  zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego  do udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych – „11 Wiosenne Spotkania Taneczne – Zamość 2017”.

Głównym celem przeglądu jest popularyzacja tańca nowoczesnego wśród młodych ludzi, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą, promowanie utalentowanych tancerzy przez wyłonienie najlepszych zespołów przeglądu oraz pobudzenie kreatywności artystycznej dzieci. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły taneczne ze szkół i placówek z województwa lubelskiego.

Wydarzenie odbywać się będzie pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość – Andrzeja Wnuka

Zgłoszenia należy kierować  na adres MDK ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość do 12.04.2017 roku. Wszelkie informacje dotyczące przeglądu dostępne są na stronie www.mdk.zam.pl. lub pod numerem telefonu 84 638 44 46. 

A tak było podczas X Wiosennych Spotkań Tanecznych Zamość 2016

 

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Świetnie, że takie imprezy mają miejsce w naszym regionie 🙂 Niestety w tym roku fatalny regulamin nie pozwoli wystartować wszystkim chętnym.