VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej KSM

0
1188

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej organizuje VIII Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej, które odbędą się w dniach 3-5 marca 2017 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu. Na parkiecie spotka się aż 140 siatkarzy i siatkarek.

Drużyny, które wcześniej zwyciężyły eliminacje w ośmiu diecezjach, przyjadą na turniej do Zamościa z: Krakowa, Katowic, Częstochowy, Rzeszowa, Przemyśla, Drohiczyna, Lubaczowa i Hrubieszowa,

Zamość też będzie miał swoich reprezentantów. Mistrzostwa potrwają 3 dni w terminie 3-5 marca 2017 r., mecze będą rozgrywane na hali OSIR w Zamościu.

Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek objął wydarzenie patronatem duchowym, a imprezie honorowo patronują dwaj zamojscy włodarze: Andrzej Wnuk – Prezydent Zamościa i Ryszard Gliwiński – Wójt Gminy Zamość.
W założeniu organizatorów, celem tych mistrzostw nie jest wyłącznie sportowa rywalizacja, ale także integralny rozwój młodego człowieka oraz wychowanie go w duchu troski o własne zdrowie fizyczne ze szczególnym propagowaniem trzeźwości, co wynika z założeń statutu KSM.

źródło: KSM, Gmina Zamość

Poprzedni artykułRada Powiatu Zamojskiego pokrzywdzona zmianami w ordynacji wyborczej
Następny artykułMały procent – duża sprawa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments