IX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość

0
1330

W niedzielę 26 lutego 2017 roku w hali sportowej Gimnazjum w Starym Zamościu odbył się IX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Stary Zamość.
Wzięło w nim udział 9 drużyn z poszczególnych miejscowości naszej gminy. Były to: Wierzba, Nowa Wieś, Krasne, Gościniec Kmicica Stary Zamość, Podstary Zamość, Krzesło Udrycze, Chomęciska Małe, Majdan Sitaniecki i Chomęciska Duże.
Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po trzy drużyny każda. Zwycięzcy poszczególnych grup: Nowa Wieś, Podstary Zamość i Majdan Sitaniecki awansowali do końcowej fazy rozgrywek, rozgrywając mecze między sobą. Rozegrane zostały trzy mecze:
Nowa Wieś – Majdan Sitaniecki 0:0
Majdan Sitaniecki- Podstary Zamość 1:1
Podstary Zamość- Nowa Wieś 3:2
Zwycięzcą tegorocznego turnieju została drużyna z Podstarego Zamościa z 4 punktami.
II miejsce zajęła drużyna z Majdanu Sitanieckiego z 2 punktami
III miejsce zajęła Nowa Wieś z 1 punktem
Najlepszym piłkarzem turnieju został Jarosław Goch z Nowej Wsi, królem strzelców: Tomasz Rajtar z Majdanu Sitanieckiego (5 bramek), a najlepszym bramkarzem Mateusz Magdziak z Podstarego Zamościa. Wszyscy wyżej wymienieni otrzymali dyplomy i statuetki.
Wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju Wójt Gminy Stary Zamość Waldemar Raczyński wręczył pamiątkowe dyplomy i piłki, a trzem najlepszym drużynom puchary i medale.