Restauracja OSiR – komunikat po feralnej “imprezie studniówkowej”

5
1171

Szanowni Państwo,

Osobiście chcemy Wam przekazać i doprecyzować informacje jakie pojawiały się w ostatnim czasie w związku z podejrzeniem zatrucia pokarmowego u osób, które bawiły się na „imprezie studniówkowej” na hali OSIR dnia 4 lutego br., którą my jako Restauracja pomagaliśmy zorganizować .Informację tą kierujemy do osób które obiektywnie zechcą spojrzeć na sytuację która niewątpliwie miała miejsce.
Przede wszystkim zatrucie zostało zweryfikowane i potwierdzone przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Zamościu, która bardzo szybko i profesjonalnie przeprowadziła czynności kontrolne w naszej restauracji i nie stwierdziła żadnych uchybień ani zaniedbań. Stosowane w restauracji procedury epidemiologiczno-sanitarne dotyczące żywienia były i są wykonywane prawidłowo zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, tożsamymi jakie stosują wszystkie tego typu obiekty. Przy pojawieniu się sygnałów o tego typu objawach, zgodnie z obowiązującymi procedurami Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny podjął decyzję o kontroli. Zebrano wszystkie potrzebne dane i poznano wyniki badań, Powiatowy Inspektor Sanitarny poinformował nas, iż nie ma żadnych przeszkód do funkcjonowania działalności w naszej restauracji, co potwierdza decyzja z dnia 15 lutego br.(dokumenty załączamy do wglądu).
Wobec powyższego uważamy, iż spekulacje oraz nie do końca prawdziwe informacje które pojawiły się na nasz temat m.in. na forach internetowych, jakoby w naszej restauracji jednoznacznie z naszej winy powstała opisana powyżej sytuacja są nieprawdziwe. Hala OSIR jest miejscem ogólnodostępnym, o charakterze sportowym i pomimo dołożonych wszelkich starań nie jesteśmy wstanie przewidzieć pewnych sytuacji po wydaniu posiłków poza naszą restauracją.
Jednocześnie zapewniamy że od 20 lat prowadzenia przez nas działalności i świadczenia dla Państwa naszych profesjonalnych usług, dochowywaliśmy wszelkich procedur dotyczących zachowania higieny na najwyższym poziomie. Wiemy też, że często byliśmy stawiani jako wzór dla innych działających podmiotów w tej trudnej branży. Praca jaką wykonywaliśmy, wykonujemy jest dla nas nie tylko codziennym zajęciem oraz obowiązkiem ale ogromną pasją. Naszą pracę wykonywaliśmy zawsze z wielką przyjemnością i czuliśmy ogromną satysfakcję z okazywanego przez Państwa zadowolenia po każdej organizowanej imprezie.
Mamy nadzieje, że sprawa bardzo szybko się wyjaśni na czym szczególnie nam jako uczestnikowi bardzo zależy. Prosimy o cierpliwość, tak aby można było wszystko szczegółowo wyjaśnić. Ukróci to również działania tych, którzy wykorzystując sytuację nieobiektywnie i niesprawiedliwie pomawiają nas, dzięki czemu mogą choć przez chwilę zaistnieć jako anonimowi Wszechwiedzący. Podkreślamy że nie boimy się krytyki, zawsze przyjmujemy ją z pokorą a dzięki której zwiększa to jeszcze bardziej naszą czujność.

Przy okazji chcemy serdecznie podziękować szczególnie tym z Państwa, którzy zawsze nas doceniali za profesjonalizm i niezapomnianą atmosferę niezależnie od okoliczności charakteru imprez jakie organizowaliśmy.

Z wyrazami szacunku

Restauracja OSiR

Źródło i zdjęcie: Restauracja OSiR

 

Poprzedni artykuł15-lecie KGW w Wysokiem – ZAPROSZENIE
Następny artykułO Seniorach i dla Seniorów
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koksik

Niewiem kto tam jeszcze imprezy organizuje …

Wtajemniczona

Ale ściema. Sanepid dał znać że przyjedzie i się posprzątało? W sumie sama kierowniczka się sprawą zajmowała.

Agata

A ja nie wierzyłam od początku że to jest ich wina

cbś

to skąd się wzieła salmonella ? 🙂

Anonimowo

Miałam przez półtora roku praktyki na kuchni, zawsze był porządek , zachowane były wszystkie zasady higieny i świeżości.