Damian “Wolf” Wagabunda w Smart School

0
1260

Pokaz filmu “181 ” dokumentującego samotną wędrówkę Damiana “Wolfa” Wagabundy przez Amerykę Południową.

Projekcja filmu oraz spotkanie i dyskusja z podróżnikiem Damianem Wolfem Wagabundą odbyła się dzisiaj w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej/ Gimnazjum “Smart School” (poniżej fotorelacja z wydarzenia).

Zainteresowanych przygodami podróżnika informujemy, że już jutro, 23 lutego o godz. 19.00 w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej “Luneta” (ul. Łukasińskiego 2 E) w Zamościu odbędzie się projekcja filmu “181 ” oraz spotkanie z Damianem “Wolfem” Wagabundą. O wydarzeniu informowaliśmy TUTAJ

Damian Wolf Wagabunda, a w zasadzie Damian Lemański (pseudonim przyjął na znak rozpoczęcia nowego etapu w życiu) – pochodzi z Korsz na Mazurach. Urodził się w 1985 roku. Po liceum szukając swojego miejsca w świecie był w Zakonie Franciszkańskim oraz w wojsku. Jednak to nie było to za czym tęskni jego serce. W 2006 roku wyjechał do Warszawy, by uczyć się umiłowanej fotografii. Początki były trudne. Imał się różnych zajęć, by móc zostać w stolicy. W 2011 roku, gdy już nie musiał się martwić o pieniądze, gdy zaczął dostawać atrakcyjne zlecenia fotograficzne, przestraszył się, że jeszcze za bardzo przyzwyczai się do tego wygodnego życia i zanim się obejrzy umrze w tym mieście. Dlatego też postanowił zrealizować marzenie i wyjechać gdzieś daleko, gdzie będzie mógł się sprawdzić i doznać prawdziwej wolności. Nie chce by życie było zbyt łatwe. Pragnie by go zaskakiwało i uczyło. Chcę podążać za czystymi pragnieniami serca.

Poprzedni artykułRadni PiS oburzeni „Nadzwyczajną sesją Sejmiku”
Następny artykułŻywa Biblioteka w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments