Rusza Akcja “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Można zgłaszać atrakcje turystyczne

0
1097
7 lutego rozpoczęła się druga edycja akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ubiegłym roku pilotażowa akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedsiębiorców turystycznych oferujących swoje usługi jak i polskich turystów. Najbliższy akcja “weekend za pół ceny” odbędzie się 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. i realizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.
Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.
„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.
Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%.
Ze zniżek można korzystać w dwojaki sposób:
Zniżki zgłoszone przez partnerów Akcji obowiązują od piątku godz. 17:00 31 marca 2017 r. do końca dnia 2 kwietnia 2017 r. w zależności od godzin pracy obiektu (np. w parkach rozrywki, muzeach, hotelach) zgodnie z zasadami określonymi w ofercie zgłoszonej przez Partnera.
Ponadto niektórzy partnerzy (niektóre hotele, uzdrowiska, teatry) oferują możliwość zakupu usługi na inny wybrany termin, ściśle określony w ofercie, pod warunkiem dokonania zakupu lub rezerwacji w dnach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.
Zgodnie z regulaminem ofertowana usługa lub kategoria usługi musi być realizowana za cenę niższą o co najmniej 50% w stosunku do ceny regularnej na usługę główną.
Szczegóły akcji na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments