Z ostatniej chwili! Zamość Świetlną Stolicą Polski! Zobaczcie co wygraliśmy!

8
3136

Udało się! Zamość zwyciężył w internetowym plebiscycie “Świetlna Stolica Polski”. To już oficjalne! Zamość został najpiękniej Rozświetlonym Miastem w Polsce!

Po tygodniach, pełnych emocji zmagań, Zamość pokonał konkurentów i oprócz zaszczytnego tytułu, zdobył sprzęt AGD o wartości 50 tys. zł, ufundowany przez organizatora plebiscytu – Grupę Energa. Podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do tej wygranej: tym którzy regularnie głosowali w internecie, wysyłali sms-y, nagłaśniali akcję, namawiali znajomych do głosowania.

Przypominamy – najpierw Zamość wygrał I etap rozgrywek, w którym pokonał inne zgłoszone do konkursu miasta: Lublin, Hrubieszów i Łęczną. Dzięki czemu dostał się do II etapu konkursu (razem z 15 innymi miastami, które wygrały w swoich województwach). Tu rozegrał się zaciekły bój pomiędzy Zamościem, a Stalową Wolą. Przez chwilę I miejsce na podium zajmowała Legnica, która zdaje się, nie grała do końca fair. Na szczęście zauważyli do organizatorzy. Ostatecznie Zamość zwyciężył zdobywając 33256 głosów!

Wyniki finału Plebiscytu Miast “Świeć się z Energą”:

I miejsce – Zamość (33256 głosów!)

II miejsce – Stalowa Wola (31991 głosów)

III miejsce – Częstochowa (4911 głosów)

A co najważniejsze na koniec. Do Zamościa zostaną przekazane nagrody dla potrzebujących, ufundowane przez Grupę Energa czyli 41 sprzętów AGD marki Electrolux o łącznej wartości 50 000zł. Będą do kuchnie elektryczne, zmywarki, chłodziarko-zamrażarki, pralki, kuchenki inny drobny sprzęt AGD .

– Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na nasze miasto w plebiscycie „Świetlna stolica Polski”. Cieszymy się ogromnie z tego sukcesu. To dla nas wielki zaszczyt, że w tak prestiżowym konkursie udało nam się tyle wygrać: nagroda od Grupy Energa trafi do najbardziej potrzebujących rodzin z naszego miasta, których zaproponowali mieszkańcy w porozumieniu z Miejskim Centrum Pomocy Rodzinie – mówi Andrzej Wnuk, Prezydent Miasta Zamość.

Link do strony organizatora:

http://swiecsie.wp.pl/artykuly/one,4,,53,zamosc-swietlna-stolica-polski-oraz-zakonczenie-innych-konkursow-.html

 

A więc było warto Zamość!!! 

Ale to nie wszystko, więcej wkrótce! 🙂

Zdjęcie na której głosowaliśmy wykonał współpracujący z Nowym Kurierem Zamojskim  Kazimierz Chmiel www.swiatloczuly.pl 

Poprzedni artykułModernizacja drogi Nielisz – Sitaniec
Następny artykułZobaczcie co otrzymają potrzebujący mieszkańcy Zamościa
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zawiedziona

czuje sie zawiedziona aby nie okreslic to oszukana(glosowalam takze smsami)…pralka …lodowka tak to sprzet podstawowy…zmywarka??? wg mnie nie jest to sprzet pierwszej potrzeby…nie chce myslec ze sponsor pozbywa sie sprzetu zalegajacego w magazynie

panzwami

@zawiedziona Weź się kobieto ogarnij. Marta??? 😀
Artykuły pierwszej potrzeby takie osoby dostają z opieki społecznej,Caritasu, Szlachetnej paczki, z innych akcji dobroczynnych.
Wyobraź sobie rodzinę wielodzietną bez pralki, lodówki czy kuchenki gazowej.
Myślenie nie boli.

Mieszkanka
Reply to  panzwami

5 dzieci mam. zmywarka jest niezbędna. Mamy XXI WIEK ludzie! Zamościanie jesteście wspaniali. Dziękuje.

mieszko

No i odezwał (ła) się pies ogrodnika ( zawiedziona).

Nie Marta

Ciekawe czy nasza Marta głosowała. Obstawiam, że to ona ze znajomymi głosowała i namawiała do głosowania na Legnicę.

Anonimowo

Na litość. Błędy poprawcie.

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Nic już nie będziemy poprawiać Anonim. Uśmiechnij się 🙂 Pozdrawiamy

Luna

Ciekawe jaki rachunek przyjdzie za prąd, kolejny raz Andrzejem pokazał jak ślicznie potrafi zmarnować nasze pieniądze. A taki miał byś śliczny hamerykanski i PiS go popierał, ale czy na pewno o taką zmianę chodzi?