Modernizacja drogi Nielisz – Sitaniec

2
1789
fot. Google maps

Dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Nielisz. Droga wojewódzka nr 837, na odcinku Nielisz – Sitaniec zostanie przebudowana. Inwestycja po długich staraniach Urzędu Gminy Nielisz, jest już w fazie projektowej.

Informację tę podał 1  lutego na stronie internetowej Urzędu Gminy Nielisz, Wójt Adam Wal. – Możemy mówić tutaj o sukcesie ponieważ to właśnie nasz wniosek został wybrany spośród wielu z naszego województwa i jest już realizowany – podkreśla Adam Wal -Poszerzona jezdnia i przydrożna infrastruktura zapewni komfortowy dojazd do Zamościa. Modernizacja omawianego odcinka drogi zawiera również: zjazdy do prywatnych posesji, oświetlenie drogowe, chodniki, pasy ruchu rowerowego, systemy kanalizacyjne i inne – dodaje Wójt.

Droga nr 837 jest drogą wojewódzką. Inwestorem oraz organem nadzorującym jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

Pytania związane z inwestycją należy kierować pod adres:

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
ul. Turystyczna 7A
20-207 Lublin
Tel. 81 749 53 00
e-mail: [email protected]

Poprzedni artykułDzień Pizzy w Restauracji Verona – już dzisiaj!
Następny artykułZ ostatniej chwili! Zamość Świetlną Stolicą Polski! Zobaczcie co wygraliśmy!
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mj

Co najśmieszniejsze, kilka osób skarżyło się na to, że grunt został im podebrany w przypadku gdy pozwolenie podpisywał za nich sąsiad. Ciekawe jak to się dalej potoczy.

mmmmm

Skarżyło? Pewnie zapomnieli jak kilka lat temu nie zgłosili sprzeciwu przy ogłoszonych konsultacjach teraz gadają bez sensu. Jeśli tak było to niech złożą zawiadomienie gdzie trzeba. Takie potem gadanie typu: gdybym chciał to bym im pokazał. Ot taka nasza mentalność. Poza tym przepisy mowią jasno.