Brakuje już tylko 3% i 50 000 jedzie do Zamościa. Głosujemy!

0
3418
GAIA

Kliknij na link i zagłosuj na Zamość

http://swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/final/#main

Odrabiamy kolejne procenty, w piątek brakowało 15%, wczoraj 6% dzisiaj już tylko 3%. Przypominamy , można głosować całkowicie bezpłatnie raz dziennie. Głosowanie poprzez wysyłanie sms-ów bez ograniczeń

W pierwszym etapie „Świetlna stolica Polski” miasto Zamość otrzymało największą ilość głosów w regionie i otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD o wartości 10.000zł. Nagroda trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Zamościa.

Zwracamy się z prośbą o wskazanie osób , którym potrzebna jest pomoc i prosimy o zgłaszanie do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lwowska 57 w Zamościu.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres i krótki opis sytuacji oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej. Informacje można wysłać drogą mailową na adres [email protected] z dopiskiem KONKURS lub można złożyć osobiście w siedzibie MCPR.
Trwa drugi etap głosownia Teraz do wygrania czeka sprzęt AGD o wartości 40 000zł. Potrzebujący mieszkańcy miasta czekają! Przypominamy. Codziennie możesz oddać jeden głos bezpłatnie i dodatkowo dowolną ilość głosów wysyłając SMS o treści Miasto143 na nr 71750 Koszt sms to 1,23 zł z VAT.

aktualny wynik, niedziela, godzina 11.00

zrzut-ekranu-2017-01-22-o-10-38-05

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments