Mamy już 10 000 zł, walczymy o kolejne 40 000 zł

2
3543
GAIA

W pierwszym etapie „Świetlna stolica Polski” miasto Zamość otrzymało największą ilość głosów w regionie i otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD o wartości 10.000zł. Nagroda trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Zamościa.
Zwracamy się z prośbą o wskazanie osób , którym potrzebna jest pomoc i prosimy o zgłaszanie do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lwowska 57 w Zamościu.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres i krótki opis sytuacji oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej. Informacje można wysłać drogą mailową na adres [email protected] z dopiskiem KONKURS lub można złożyć osobiście w siedzibie MCPR.

Drugi etap głosowanie na „Świetlną stolice Polski” trwa. Teraz do wygrania czeka sprzęt AGD o wartości 40 000zł. Potrzebujący mieszkańcy miasta czekają! Przypominamy. Codziennie możesz oddać jeden głos bezpłatnie i dodatkowo dowolną ilość głosów wysyłając SMS o treści Miasto143 na nr 71750 Koszt sms to 1,23 zł z VAT.

Kliknij na link i zagłosuj na Zamość

http://swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/final/#main

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mati

10 tys ba miasto? Przykładowo będzie to 10 pralek czy 10 lodówek… nie ma co nagroda godna pochwały zwłaszcza za wysłane SMS-y

Informator

Nie 10 a 50 000