Oddaj głos na Zamość. Do wygrania 40 000zł na sprzęt AGD

1
3194
GAIA

W pierwszym etapie „Świetlna stolica Polski” miasto Zamość otrzymało największą ilość głosów w regionie i otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD o wartości 10.000zł. Nagroda trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Zamościa.
Zwracamy się z prośbą o wskazanie osób , którym potrzebna jest pomoc i prosimy o zgłaszanie do Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie ul Lwowska 57 w Zamościu.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres i krótki opis sytuacji oraz dane kontaktowe osoby zgłaszającej. Informacje można wysłać drogą mailową na adres  [email protected] z dopiskiem KONKURS lub można złożyć osobiście w siedzibie MCPR.

Drugi etap głosowanie na „Świetlną stolice Polski” trwa.  Teraz do wygrania czeka sprzęt AGD o wartości 40 000zł. Potrzebujący mieszkańcy miasta czekają!  Przypominamy. Codziennie możesz oddać jeden głos bezpłatnie i dodatkowo dowolną ilość głosów wysyłając SMS o treści  Miasto143 na nr 71750 Koszt sms to 1,23 zł z VAT.

Kliknij na link i zagłosuj na Zamość

http://swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/final/#main

 

Fot. Kazimierz Chmiel

http://www.swiatloczuly.pl

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robuś

Najlepiej, żeby głosowali ci, którzy tego agd potrzebują. Taki powinien być apel: Do wszystkich, którzy potrzebują sprzętu agd, głosujcie na Zamość, zgłaszajcie się do MCPR.