Już dziś premiera filmu o Powstaniu Zamojskim!

0
1692
GAIA

Już dziś w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu o godz. 18.00 rozpocznie się uroczysta premiera filmu „Wszystko dla Polski – Powstanie Zamojskie 1942-1944″. Dokument w reżyserii Magdaleny i  Rafała Kołodziejczyków, powstał z inicjatywy posła Poseł Sławomira Zawiślaka – Prezesa ŚZŻAK Okręg Zamość.

Film ma na celu przybliżenie widzowi, w atrakcyjny i nowoczesny sposób, tragicznych losów polskiej ludności zamieszkującej Zamojszczyznę w okresie II wojny światowej, wiedzy o niemieckich akcjach pacyfikacyjno – wysiedleńczych na tych terenach oraz bohaterskiej walce zbrojnej oddziałów Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich bardzo aktywnie działających na terenie Zamojszczyzny w obronie ludności oraz na rzecz wywalczenia niepodległości Ojczyzny.

Do odbioru bezpłatne wejściówki na film

Przypominamy, że wciąż można odbierać wejściówki na bezpłatne pokazy filmu.

Seanse z wolnym wstępem odbędą się w dniach 18 – 24 stycznia o godzinie 15.00. (Odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie CKF, telefoniczna rezerwacja miejsc tel. 84 639 23 13 oraz rezerwacja internetowa www.stylowy.net od 10 stycznia).
Ze względu na edukacyjny charakter filmu, przewidziano także jego bezpłatne pokazy dla szkół (dni i godziny uzgadniać można pod nr  tel. 84 639 23 13). Termin możliwej rezerwacji seansów od 30 stycznia do 31 marca 2017 r.. Odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie CKF.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments