Filmy, spotkania, konkursy czyli ferie w kinie

0
1753

FERIE W KINIE
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Ferie w kinie. W czasie zimowego wypoczynku we wtorki, środy i czwartki (17-19 i 24-26 stycznia 2017) o godz. 10:30 odbędą się specjalne seanse filmowe poprzedzone ciekawymi spotkaniami lub konkursami. W programie: spotkanie tematyczne (ok. 15 min) oraz projekcja filmu. W repertuarze: „Sing”, „Królowa śniegu 3: Ogień i lód”, „Balerina” oraz „Ostatni smok świata”. Bilety: 12 zł.

PROGRAM
17.01.2017, godz. 10:30 /wtorek/
Kto mieszka w zamojskim ZOO – Ogród Zoologiczny w Zamościu
Film: SING 2D

18.01.2017, godz. 10:30 /środa/
Konkursy filmowe – CKF Stylowy
Film: KRÓLOWA ŚNIEGU 3: OGIEŃ I LÓD 2D

19.01.2017, godz. 10:30 /czwartek/
Gry i zabawy z Fit and Jump Zamość
Film: SING 2D

24.01.2017, godz. 10:30 /wtorek/
Kto mieszka w zamojskim ZOO – Ogród Zoologiczny w Zamościu
Film: BALERINA 2D

25.01.2017, godz. 10:30 /środa/
Zabawy językowe – Centrum Helen Doron
Film: OSTATNI SMOK ŚWIATA 2D

26.01.2017, godz. 10:30 /czwartek/
Zabawy językowe – Centrum Helen Doron

Film BALERINA 2D

 

Partnerzy: Ogród Zoologiczny im. S. Milera w Zamościu, Centrum Helen Doron Zamość, Fit and Jump Zamość

SING
Po gigantycznych sukcesach filmów o Minionkach, wytwórnia Illumination Entertainment zaprasza na komedię muzyczną w gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej. Film otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów – w kategoriach najlepszy film animowany oraz najlepsza piosenka. W filmie pojawi się 65 znakomitych utworów (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.

KRÓLOWA ŚNIEGU 3: OGIEŃ I LÓD
Bohaterowie przebojowej serii filmów animowanych opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena powracają po raz trzeci! Kai, Gerda, waleczna łasiczka i gadatliwy troll Orm ruszają na kolejne spotkanie z przygodą. Jak zapowiadają twórcy, historia nabierze zupełnie nowego wymiaru.

BALERINA
Porywająca animowana opowieść współtwórców „Madagaskaru”, „Kung Fu Pandy” i „Króla lwa” oraz producentów „Nietykalnych”. Pierwszy pełnometrażowy film animowany o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie.  Za choreografię w filmie odpowiadają Aurelie Dupont I Jeremie Belingard, gwiazdy Opery Paryskiej.

OSTATNI SMOK ŚWIATA
Przygotujcie się na odlot do krainy czarów. Akcja, humor i fantastyczne zwierzęta w bajkowej opowieści o chłopcu, który rzucił wyzwanie ostatniemu smokowi na ziemi. Mały Niki na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół. Razem z czarującym nietoperzem Edim i waleczną wiewiórką Kami będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments