Finał WOŚP w Zamościu. Co przekazano na licytację?

1
1562
GAIA

W zamojskim sztabie WOŚP, który mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Kamienna 20) trwają przygotowania do 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Do siedziby sztabu wciąż napływają dary, które zostaną zlicytowane. Prezenty na ten szczytny cel przekazał już m. in.: Prezydent Wnuk oraz Dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji UM Zamość, Damian Miechowicz.

Podczas finału będzie można wylicytować m.in.: koszulki, książki i kalendarze od Jerzego Owsiaka, torty podarowane dla sztabu przez PSS Społem oraz Cukiernię Bohema, kolejową tablicę informacyjną  – dar polskich kolejarzy, grafikę przekazaną przez dr Kazimierza Chrzanowskiego. Prezydent Andrzej Wnuk przekazał na licytację obraz podarowany przez miasto partnerskie Żółkiew z okazji rocznicy Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji UM Zamość – Damian Miechowicz przekazał na ten cel srebrną spinkę, zaś Międzyszkolny Klub Sportowy Padwa – piłkę z autografami reprezentantów piłki ręcznej,

Pieniądze zebrane podczas XXV Finału WOŚP przeznaczone zostaną na cel ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Błąkająca się chora

a czym zajmuje się nasze państwo i urzędy państwowe skoro leczeniem zajmują się fundacje a sprzętem niedoceniony Owsiak – O Boże biedni ludzie chorzy którzy idą po pomoc do lekarza a on bezradnie rozkłada ręce tu jest tylko przychodnia co sama nazwa oznacza pomyślcie sami.