Irena Santor wystąpi w Zamojskim Domu Kultury

0
1184
GAIA

Zamojski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy recital Ireny Santor. Występ podczas, którego usłyszymy znane i lubiane przeboje artystki odbędzie się 19 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Zamojskim Domu Kultury (ul. Partyzantów 13).

W programie koncertu: piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz utwory z najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w listopadzie przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą… Irena Santor wystąpi z zespołem w składzie:: Mariusz Dubrawski – fortepian, Mariusz Dubrawski – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety w cenie 90 zł i 100 zł do nabycia w Sekretariacie ZDK, tel. 84 639 20 21.

 

Bilety w cenie 90 zł i 100 zł do nabycia w Sekretariacie ZDK, tel. 84 639 20 21.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments