Sylwestrowy Maraton Filmowy w CKF “Stylowy”

0
1242

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Sylwestrowy Maraton Filmowy 31 grudnia 2016. W programie filmowym 3 komedie: „Dusigrosz”, „Po prostu przyjaźń” (przedpremierowo!) oraz „La La Land” (przedpremierowo!). W przerwie o północy toast noworoczny. Początek maratonu o godz. 20:00.

Maraton rozpocznie „Dusigrosz” czyli najpiękniejsza opowieść o miłości … do pieniędzy. Francois Gautier, tytułowy dusigrosz, pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Biedny dusigrosz nagle po­czuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.  

Jeszcze przed północą na ekranie „Po prostu przyjaźń” wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i złe. Aż pewnego dnia nastąpi lawina komplikacji. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Maraton zakończy „La La Land”, romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” tym razem przedstawia muzyczną opowieść w znacznie lżejszym tonie. Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli –  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie.

Cena: 53 zł/osoba. Bilety wstępu nie podlegają rezerwacji, można je nabyć w sprzedaży internetowej /www.stylowy.net/ lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9.

Partnerzy: Restauracja & Caffe Club Smak Story, Hotel Mercure Zamość Stare Miasto, Salon Odnowy Biologicznej Relax & Beauty.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments