Akcja “Paczka dla Bohatera” w Zamościu

0
1451

Już po raz szósty w Polskich miastach, a po raz pierwszy  w Zamościu, organizowana jest bożonarodzeniowa zbiórka pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Otrzymane od ludzi dobrej woli dary przekazane zostaną kombatantom.

Tak jak w latach poprzednich chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania – informuje pani Edyta Bajan, koordynatorka akcji w Zamościu.

Zbiórka prowadzona będzie od 11 listopada do 17 grudnia 2016 roku. – Prowadzimy zbiórkę produktów na paczki które w dnach 17-18 grudnia będziemy rozwozić i wręczać naszym Bohaterom głównie weteranom ale i sanitariuszkom pomagającym niegdyś partyzantom oraz osobom które przetrwały Syberię – mówi pani Edyta Bajan.

Przynosić można wszelkie produkty z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury, konserwy, płatki śniadaniowe, śledzie w puszkach, kakao, syropy, witaminy, etc…, a także artykuły chemiczne i do higieny np: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości etc…
Artykuły możecie też przesyłać Państwo pocztą na adresy wyznaczonych koordynatorów.
Dużą przyjemność Bohaterom sprawią także kartki z życzeniami, które zostaną dołączone do paczek. Mile widziane własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Mieszkańcy Zamościa i Roztocza dary przynosić mogą pod adres zbiórki:

Kancelaria Prawna Imperialis ul. Lwowska 28/22 22-400 Zamość (godz: 8:30 -16:30)

Wszelkich informacji dotyczących akcji udziela jej koordynatorka:
Edyta Bajan
tel 504 198 646
email: [email protected]

 

 

 

Poprzedni artykułWernisaż wystawy “Światło i barwa. Portrety zamościan cz. 2” już dziś w “Morandówce”
Następny artykułAKSON „ Krok za Krokiem” z tytułem Mistrza Polski
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments