“Przepraszam, co Pan tu robi?” w Zamojskim Domu Kultury

0
1160

Bijąca rekordy popularności komedia „Przepraszam, co Pan tu robi?” wystawiona zostanie  Zamojskim Domu Kultury. Spektakl  z udziałem popularnych polskich aktorów odbędzie się 26 listopada 2016r. o godz. 16.00.

Był ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni. Lecz nie uprzedzajmy faktów… Pomieszczenie, w którym się znajdujemy, urządzone z gustem, wydawać by się mogło oazą spokoju, lecz czy oby na pewno? Michał usiadł wygodnie w fotelu, przewracając kolejną stronę gazety, ukradkiem zerka na Marię, która ciągnąc Karola za rękę, w pośpiechu trzaska drzwiami. Tymczasem Krystyna, ze stoickim spokojem, bacznie obserwuje Jana, który skrzętnie szuka zegarka. Czy spodziewają się, że już niebawem ?… Czy przeczuwają, że już za chwilę ?… Jedno jest pewne, teraz wydarzenia zaczynają toczyć się błyskawicznie. Los bohaterów wydaje się być przesądzony. Czy aby na pewno? Pięć osób, siedem osobowości i jedna szafa. Co z tego wyniknie? Sytuacje, które miały miejsce poddawane są w wątpliwość, a czasy tych wydarzeń nie do końca są określone.

Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty, popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem. Perypetie tych postaci, są bliskie każdemu z nas. Zobaczymy w nich siebie, wujka czy sąsiada. Nie jest to kolejna adaptacja angielskiej sztuki. Rozśmieszy, zaskoczy, momentami oburzy. Po obejrzeniu tej komedii, będziesz miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musisz sobie sam.

Występują (zamiennie):

MARIA: Agnieszka Wielgosz / Aleksandra Szwed,

KRYSTYNA: Anna Korcz / Małgorzata Kosik,

JAN: Bartosz Żukowski / Kazimierz Mazur,

KAROL: Wojciech Błach / Łukasz Konopka,

MICHAŁ: Waldemar Obłoza / Paweł Okoński / Andrzej Niemirski

 

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w Sekretariacie Domu Kultury tel. 84 639-20-21 pn. – pt. w godz. 7:30 – 15:30

Poprzedni artykuł2. Zamojska Giełda Minerałów i Biżuterii
Następny artykułNarodowe Święto Niepodległości w Gminie Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments