2. Zamojska Giełda Minerałów i Biżuterii

0
1245

Jako że pierwsza edycja Zamojskiej Giełdy Minerałów i Biżuterii spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i kupujących, jej organizatorzy – firma „Świat Pereł” oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5, postanowili powtórzyć ten sukces i w tym roku po raz drugi zorganizować wydarzenie.

Impreza odbywać się będzie już w przyszły weekend, w dniach 19 – 20 listopada 2016 r. (sobota w godz. 10.00 – 18.00, niedziela w godz. 10.00 – 17.00) w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu przy ulicy Szczebrzeskiej 102 (“Rolniczak”). Podczas giełdy prezentowana będzie biżuteria ze srebra, pereł, bursztynu, kamieni naturalnych oraz minerały z całego świata. Weźmie w niej udział wielu wystawców z całej Polski. Dla odwiedzających zaplanowano różne atrakcje.

Nowy Kurier Zamojski będzie patronem medialnym wydarzenia. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk, który dokona jej uroczystego otwarcia.

Wszystkich miłośników kamieni szlachetnych, minerałów oraz biżuterii, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy. Naprawdę warto. Będzie to także świetna okazja do zakupienia prezentów świątecznych dla najbliższych.

Już wkrótce na naszych łamach w związku z wydarzeniem, pojawi się KONKURS , w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda. Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę oraz śledzenia nas na facebooku.

 

 

 

Poprzedni artykułListopadowy “Wieczór z Koncertmistrzem w Morandówce
Następny artykuł“Przepraszam, co Pan tu robi?” w Zamojskim Domu Kultury
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments