Ślubowanie uczniów klas pierwszych w Zespole Szkół nr 2 w Zamościu

0
1957
GAIA

19 października 2016 roku był dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu dniem bardzo ważnym. O godzinie 16.00 uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Gimnazjum nr 1 złożyli uroczyste ślubowanie.

Wydarzenie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Pani Agnieszka Kowal – Dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu, o. Grzegorz Klimczyk z Parafii O.O. Franciszkanów, wychowawcy z Przedszkoli nr 1, 2 i 7, wiceprzewodniczący Rady Rodziców – Pan Andrzej Osuch, a także licznie przybyli rodzice uczniów. Była to piękna, wzniosła i wzruszająca uroczystość.

Pierwszoklasiści z obydwu szkół z wielkim przejęciem złożyli ślubowanie, a maluchy z niecierpliwością oczekiwały na moment pasowania na ucznia przez Panią Dyrektor Alicję Dubel.

Uczniowie klas pierwszych wspólnie przygotowali część artystyczną, która została bardzo ciepło przyjęta przez zgromadzoną widownię. Artyści po każdej prezentacji byli nagradzani gromkimi brawami.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie, wychowawcy i rodzice spotkali się w salach przy słodkim poczęstunku i dobrej muzyce.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments