w

Wieczór poezji z Robertem Moskwą. Fotorelacja.

- reklama-

19 października o godz 16.00 w restauracji “Morandówka” na zamojskim Starym Mieście odbył się “Wieczór poezji i muzyki przy świecach”. Na spotkaniu znany aktor teatralny i telewizyjny, Robert Moskwa zaprezentował wiersze Aleksandra Puszkina. 

W trakcie wieczoru oprócz nastrojowej recytacji wierszy rosyjskiego poety doby romantyzmu, w interpretacji Roberta Moskwy, posłuchać można było muzyki w wykonaniu Piotra Stopy (piano) i Krzysztofa Stopy (skrzypce). “Wieczór poezji i muzyki przy świecach” zorganizował w ramach projektu “Sztuki oswajanie”,  Zamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wydarzenie współfinansowane było przez Rządowy Program Aktywizacji Społecznej Osób Starszych.

- reklama-

Robert Moskwa jest aktorem teatralnym i filmowym, absolwentem PWST we Wrocławiu. Jest także współzałożycielem i dyrektorem wrocławskiego  Teatru K2. Od 17 roku życia trenuje karate, ma czarny pas Federacji Karate Shotokan oraz Fudokan. Widzom znany jest z serialu „M – jak miłość”, a takze z filmu „Historia Roja”, gdzie zagrał postać Stanisława Borodzicza „Wara”.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

bookshelf 1082309 960 720 80 - lecie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu

80 – lecie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu

Milena Patłaczeńska lat 15 Laureaci Konkursu Fotograficzno - Plastycznego "Madonny"

Laureaci Konkursu Fotograficzno – Plastycznego “Madonny”