Padwa Zamość zmierzy się z Wisłą Sandomierz

0
1120
GAIA

Drugoligowa piłka ręczna po raz kolejny zawita do hali zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tym razem szczypiorniści Padwy Zamość spotkają się z Wisłą Sandomierz. Początek spotkania w niedzielę, 16 października o godz. 16.

Piłkarze ręczni z Zamościa świetnie rozpoczęli swój premierowy sezon w drugiej lidze. Zespół trenera Tomasza Czerwonki najpierw pokonali przed własną publicznością Glorię Katowice (33:25), a w ostatni weekend wywieźli komplet punktów z parkietu Siódemki Mysłowice (22:17). Zamojscy kibice nie będą mieli nic przeciwko temu, aby w najbliższą niedzielę żółto-czerwoni podtrzymali zwycięską passę w starciu z Wisłą Sandomierz.

Szkoleniowiec Padwy w dalszym ciągu nie może korzystać z usług kontuzjowanych graczy: Piotra Styka i Krzysztofa Bigosa. Na szczęście innych poważniejszych urazów nie ma, choć intensywność gier jest duża. Trzeba bowiem pamiętać, że kilku zawodników z pierwszego zespołu gra w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów.

MKS Padwa zaprasza na niedzielne spotkanie zarówno zagorzałych miłośników szczypiorniaka jak i tych, którzy dopiero chcą poznać tę dyscyplinę.  Zaplanowano atrakcje i konkursy dla publiczności. Wspaniała atmosfera gwarantowana.

Wstęp jest wolny.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments