Zespół 3Kings potrzebuje wsparcia

0
1217

Zespół 3Kings powstał w roku 2015 z inicjatywy pochodzącego z Zamościa, Jakuba Tybulczuka. Grupa może pochwalić się wieloma sukcesami, m. in.: występem w programie stacji Polsat – “Must be the music”. Muzycy wykonują swój autorski materiał, jednakże nie mają środków na nagranie płyty. W związku z tym poszukują funduszy.

Tak o grupie 3Kings, mówią jej członkowie:

– Jesteśmy zespołem, który promuje w Europie zupełnie nowy styl wykonywania muzyki clubowej. Wykonujemy ją akustycznie na dwóch saksofonach oraz zestawie perkusyjnym z dodatkiem elektroniki. 

Grupa w krótkim czasie od powstania, zdołała już wiele osiągnąć. Muzycy wystąpili na festiwalach: JazzBez w Lublinie, FIrmament w Kielcach, CK Wirydarz w Lublinie oraz Letnim Praniu Mózgu w legendarnym bydgoskim klubie Mózg. Wzięli także udział w programie poszukującym utalentowanych zespołów – “Must be the music”, gdzie zebrali bardzo dobre recenzje (4x TAK od jury).

Aby zespół mógł dalej się rozwijać potrzebuje środków finansowych, niezbędnych do nagrania debiutanckiej płyty.

-Posiadamy materiał który wykonujemy profesjonalnie na koncertach, jednak nie posiadamy jeszcze autorskiej płyty. Niestety nie stać nas na opłacenie w pełni profesjonalnego studia aby nagrać nasz materiał, więc aby zebrać fundusze wybraliśmy drogę crowdfuningu, czyli zbieraniu dobrowolnych datków na Polakpotrafi.pl – mówi  lider zespołu 3Kings, Jakub Tybulczuk.

Każdy kto chce wspomóc zespół, wpłat pieniężnych może dokonywać na stronie: https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-3kings

Więcej o zespole można dowiedzieć się na ich profilu: https://www.facebook.com/3Kingstrio

Nowy Kurier Zamojski obejmuje swoim patronatem tę akcje.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments