Potrzebna pomoc dla chorej Magdy

0
1275

Pani Magda, podopieczna Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących “Przytulisko”, choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne). W przezwyciężeniu choroby pomóc może jej jedynie specjalistyczne leczenie. Jest ono jednak bardzo kosztowne. Potrzebna jest pomoc finansowa.

36- letnia kobieta, matka dwójki dzieci (6- i 4- latka) o swojej chorobie dowiedziała się w 2012 roku, niedługo po narodzinach  swojego drugiego dziecka. W kilka dni po porodzie pani Magda zaczęła mieć problemy z chodzeniem, poruszaniem kończynami, a także z mówieniem. Kobiecie nie było dane beztrosko cieszyć się z powiększenia rodziny, gdyż wkrótce trafiła do szpitala. Po długotrwałych badaniach, stwierdzono u niej chorobę neuronu ruchowego. Obecnie pani Magda jest całkowicie sparaliżowana, a droga rehabilitacja nie przynosi większych rezultatów. Jedyną szansą dla niej jest eksperymentalna kuracja lekiem, w którego posiadaniu jest Amerykańska firma farmaceutyczna. Koszt jednej kuracji wynosi 94 500 USD, a konieczne będą minimum dwie takie kuracje. Kobieta niczego nie pragnie bardziej niż wyzdrowieć i móc cieszyć się z tego jak jej dzieci rosną, rozwijają się i dorastają.

Każdy kto chciałby wyciągnąć pomocną dłoń do pani Magdy, może przesłać dowolną kwotę na rachunek Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących “Przytulisko” w Chełmie – konto bankowe o numerze 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360. W tytule przelewu należy wpisać: “Dla Magdy”.

 

 

Poprzedni artykułObchody Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego w Zamościu
Następny artykułKoncert jubileuszowy “Uczniowie i absolwenci II LO mieszkańcom Zamościa”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments