Plejada polskich aktorów na zamojskiej scenie

0
967

Już w październiku i listopadzie na scenie Zamojskiego Domu Kultury będzie okazja obejrzeć dwa bijące rekordy popularności przedstawienia teatralne w doborowej obsadzie aktorskiej.

21 października 2016, godz. 18.00 w sali Zamojskiego Domu Kultury w Zamościu, ul. Partyzantów 13
odbędzie się spektakl pt. „Kiedy kota nie ma…“. Sztuka pokazuje dwa małżeństwa. Jedno z nich obchodzi właśnie dwudziestą rocznicę ślubu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w podróż poślubną żona nie pojechała bez męża, mąż w tym czasie nie zdradzałby żony z koleżanką kochanki szwagra, a kot nie wróciłby do domu…

Nie da się ukryć, że “Kiedy kota nie ma…” to doskonała farsa. Spektakl bawi humorem sytuacyjnym, intryguje rozwojem akcji i pozostawia w dobrym humorze na dłużej.

Obsada aktorska: Katarzyna Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Wojciech Wysocki, Cynthia Kaszyńska, Marta Wierzbicka, Aleksandra Grzelak.

Bilety przez internet; kupbilecik.pl, biletyna.pl, teatralnebilety.pl

Bilety grupowe tel. 515 400 723. Cena biletów 85/80 zł.

06 listopada 2016 r., godz. 16.00 oraz 19.00,  w sali widowiskowej ZDK grana będzie sztuka zatytułowana „Atrakcyjny pozna panią…”. Nie jest to komedia o singlach po japońsku, grecku, czy żydowsku. Jest to prawdziwa, polska, historia o Stasiu – starym, wiejskim, kawalerze, który w poszukiwaniu żony dopuszcza się oszustwa. W miłosnych perypetiach wspiera Stasia jego wierny przyjaciel oraz kompan “od szklanki” – Rysio.

Świetnie napisany scenariusz, błyskotliwy humor, wartka akcja oraz doborowa obsada sprawiły, że sztuka ta w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem.

Obsada: Klaudia Halejcio/ Adriana Kalska, Olga Borys, Elżbieta Jarosik/ Małgorzata Potocka, Sylwester Maciejewski, Mikołaj Roznerski, Tomasz Sapryk/Lech Dyblik

Bilety w cenach 65 zł oraz 75 zł do nabycia w kasie ZDK oraz na www.kupbilecik.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments