Poradnia Leczenia Bólu już działa

1
1078

20 września w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym rozpoczęła działalność Poradnia Leczenia Bólu. Poradnia będzie czynna dwa razy w tygodniu – we wtorki (13.00-14.00) i we czwartki (8.30-9.30), a zlokalizowana jest przy Poradniach Specjalistycznych Izby Przyjęć Oddziału Chorób Wewnętrznych. Telefon do rejestracji: 84 677 51 11.

Poradnia przeznaczona jest dla pacjentów z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi (z wyłączeniem tych o podłożu nowotworowym). W leczeniu bólu poza farmakoterapią będą stosowane nowoczesne zabiegi lecznicze, takie jak akupunktura.

Przewlekłe dolegliwości  bólowe powodują zawsze negatywne konsekwencje dla zdrowia oraz ogólnej kondycji pacjenta zarówno fizycznej jak i psychicznej. Dlatego też niezależnie od przyczyn i umiejscowienia, ból należy leczyć, ponieważ jest źródłem stresu i  niepotrzebnego cierpienia.

W chwili obecnej Zamojski Szpital Niepubliczny nie posiada umowy z Lubelskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ, dlatego wizyta w poradni jest wizytą prywatną. Szpital nieustannie ponawia starania o zakontraktowanie świadczeń poradni w ramach systemu ubezpieczeniowego.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Poradnia leczenia bólu w ramach NFZ jest w przychodni JOLOKO i śmiało moge polecić.