Grant na doposażenie oddziału pediatrycznego

0
810
Zamojski Szpital Niepubliczny realizując projekt „Szpital przyjazny rodzicom” w ramach uzyskanej darowizny w wysokości 10 tys. zł od Fundacji „AGORA” doposażył oddział pediatryczny w sprzęt, który znacznie poprawił komfort pobytu rodzica w szpitalu.
Zakupiono fotele (łóżka) rozkładane, które zostały umieszczone w salach dzieci. Fotele przeznaczone są dla rodziców przebywających z dzieckiem całodobowo.
Dodatkowo do sal niemowlęcych kupiono krzesła z podłokietnikiem z przeznaczeniem  dla karmiących matek. Mając na uwadze poprawę warunków pobytu i odpoczynku rodziców do świetlicy zakupiono fotel.
W oddziale wyposażono również pokój dziennego pobytu wraz z łazienką przeznaczony dla rodziców. W ramach dofinansowania wykonano zabudowę – szafki zamykane na klucz. Rodzice przebywający z dziećmi na oddziale mogą pozostawić tam swoje rzeczy osobiste oraz ubrania i przebrać się.
Do pokoju rodziców zakupiono stolik i krzesła do wypoczynku oraz spożywania posiłków stałych. Ze względu na duże nasłonecznienie pokoju (strona południowo- wschodnia ) zamontowano rolety w oknie.
Dzięki dofinansowaniu zakupiono także lodówkę/chłodziarkę umożliwiając w ten sposób rodzicom prawidłowe przechowywanie żywności przyniesionej do oddziału.
fot.fotolia.com
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments