Poseł Żmijan dla zamościan

2
1617
GAIA

Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie Biura Poselskiego Posła na Sejm Stanisława Żmijana (Platforma Obywatelska).

Biuro mieści się w Zamościu, przy ul. Ormiańskiej 3.

W kilku słowach otwarcia Poseł Żmijan wyraził nadzieję na to, iż mieszkańcy chętnie będą korzystać z pomocy i konsultacji, jakie otrzymają w Biurze Poselskim. Nie ma jeszcze dokładnych godzin pracy biura, ale już wiadomo, że dyżury stałe będą pełnić działacze PO z Zamościa i regionu oraz sam Poseł, który w wyjątkowych sytuacjach jest do dyspozycji mieszkańców także poza harmonogramem dyżurów.

Poseł przedstawił w ciepłych słowach swojego współpracownika – Dyrektora Daniela Dragana. Zadeklarował gotowość do współpracy z zamojskim Magistratem i wyraził nadzieję, że owoce tejże współpracy będziemy mogli szybko zobaczyć.

Na otwarciu obecny był Prezydent Andrzej Wnuk, współpracownicy Posła oraz radni RM z klubu radnych PO.

Prezydent Andrzej Wnuk zaznaczył, że mimo dzielących obu Panów różnic politycznych, współpraca układała się zawsze bardzo korzystnie. Miasto złożyło projekt modernizacji ul. 3 Maja w Zamościu – projekt ten zyskał poparcie Posła, który zadeklarował pomoc w pozyskaniu ministerialnych środków.

Stanisław Żmijan jest Posłem na Sejm RP IV, V i VI kadencji. Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury. Inżynier budownictwa oraz były prezes dużego przedsiębiorstwa drogowego. Ekspert w zakresie infrastruktury i transportu.

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

Przez 3 kadencje poseł oszczędzał na prowadzeniu biura, tylko dopiero aż słupki poparcia spadają w dół przypomniał sobie o wyborcach?

Artur

Godzin otwarcia nie znają. Ale feta, „przecinanie wstęg” itp. musiało być.